BÜROMUZ HAKKINDA


1997’ den bu yana trafik kazası sigorta tazminat davaları; gemi adamı tazminat davaları; boşanma ve tanıma tenfiz davaları ağırlıklı hizmet vermektedir. Bu üç konu dışında prensip olarak dava almamaktayız.
Büromuz 1997 yılında Beyoğlu’ nda kurulmuş olup Kurtköy Yenişehir’ de faaliyetine devam etmektedir. Maltepe’de de bir büromuz bulunmaktadır. Randevular, Kurtköy adresine verilmektedir.
AŞAĞIDA BELIRTILEN ADRES VE HARİTA MALTEPE BÜROMUZ İÇİNDİR
Kurtköy büromuzu google haritalardan bulabilirsiniz.


NASIL GELİRİM

E-5' ten Ankara istikametinde EMEK durağında ( Türkan Saylan Kültür Merkesi' ni geçergeçmez ve Carrefour' un bulunduğu duraktan bir önceki duraktır ) inip üst geçitten karşıya geçin. Safranbolu Lokumcusu' nu göreceksiniz. Sağınıza alıp Dönerci Ali UStayı da geçin. Geçtikten sonra yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra Neşe sokağa sola girin ve ilk sağdaki Elgin sokağın başında sağdaki ikinci bina.

Metro ile gelirken Gülsuyu durağında inebilirsiniz. Çıkışınızı alışveriş merkezi ( Carrefor ) yönünden yapabilirsiniz.

Minübüs yolundan Ankara istikametinde gelirken Koruma durağında ( Güral ya da Kütahya porselen de diyebilirsiniz ) inin. Güral Porselen' in olduğu yerdeki göbekte yol çatal şeklinde ikiye ayrılır ( Buradan Neşe sokak yaklaşık 300 metre ). Burası Tugayyolu caddesidir ve sonunda Carrefour vardır. AYEDAŞ binasının olduğu sokağa girmeden devam edin ve GÜRİŞ fabrikasının karşısındaki Neşe sokağa girip ikinci soldaki ( birinci sol çıkmazdır ) Elgin sokağa girin. Elgin sokağın başında sağdaki ikinci bina.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Dinlenç & İspirli Hukuk Avukatlık