AVUKATLAR


Avukat Armağan DİNLENÇ, Avukat M. Yalçın DİNLENÇ
ve Avukat Hatice İSPİRLİ DİNLENÇ

  Avukat Armağan DİNLENÇ


Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı, 1972 İstanbul doğumlu olan Armağan DİNLENÇ, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden 1995 yılında mezun olmuştur. 1997 yılında avukatlık ruhsatını almış ve askerlik görevini müteakip serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

İnsan Hakları, CMUK, Uzlaşma - Çapraz Sorgu Teknikleri Eğitimi, Tıp Hukuku, Sağlık Hukuku, tazminat hesapları, boşanmada mal rejimi tasfiyesi sertifikaları almıştır.
bay avukat, erkek avukat, avukat, istanbul avukat, tıp avukatı, avukat arama, kartal avukat, pendik avukat, kadıköy avukat, üsküdar avukat

Avukat Mehmet Yalçın DİNLENÇ

Trabzon Sürmene nüfusuna kayıtlı, İstanbul doğumlu olan Yalçın DİNLENÇ, Personel Astsubay olarak Hava Kuvvetleri' ne girmiş, daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi' ne girerek 1986 yılında mezun olmuş, Ordu' dan emekliliği müteakip1994 yılında serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. CMK, Boşanma Mal Rejimi Tasfiyesi sertifikaları almıştır.
bay avukat, erkek avukat
Avukat Hatice İSPİRLİ DİNLENÇ

Artvin Yusufeli Bakırtepe ( Tünges ) nüfusuna kayıtlı, 1975 İstanbul doğumlu olan Hatice İSPİRLİ DİNLENÇ, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden 1997 yılında mezun olmuştur. 1998 Ocak ayında ruhsatını aldıktan sonra özellikle toplu icra takibi yapan hukuk bürolarında çalışmış ve daha sonra büromuzda serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır.
Bayan avukat, kadın avukat, artvinli avukat, artvin avukat, yusufeli avukat, yusufelili avukatDİNLENÇ